Творог
Отображение 13–19 из 19
-

SIERS MĀJAS ALMA AR SALDO KRĒJUMU 5% 180G
€0,99 5.50 €/KG -

BIEZPIENS LIMBAŽU PIENS 9% 170G
Распродажа!Первоначальная цена составляла €1,35.€1,09Текущая цена: €1,09. 6.41 €/KG -

SIERS MĀJAS ALMA AR SĀLĪTIEM GURĶIEM UN DILLĒM 200G
Распродажа!Первоначальная цена составляла €1,29.€1,09Текущая цена: €1,09. 5.45 €/KG -

BIEZPIENS LATGALES 9% 400G
€2,69 6.73 €/KG -

BIEZPIENS ŽEMAITIJOS 9% KG
€5,19 5.19 €/KG -

BIEZPIENS GRAUDAINAIS ANNELE AR MELLENĒM 7% 150G
€1,29 8.60 €/KG -

BIEZPIENS GRAUDAINAIS ANNELE AR ĶIRŠIEM 7% 150G
€1,29 8.60 €/KG
Отображение 13–19 из 19