МОЛОЧНАЯ ПРОДУКЦИЯ / ЯЙЦА
Отображение 277–288 из 310
-

DZĒRIENS PIENA NAU ŠOKOLĀDES 2,6% 450ML
€1,19 2.64 €/L -

BIEZPIENS GRAUDAINAIS ANNELE AR MELLENĒM 7% 150G
€1,29 8.60 €/KG -

BIEZPIENS GRAUDAINAIS ANNELE AR ĶIRŠIEM 7% 150G
€1,29 8.60 €/KG -

SIERS AR 10% TAUKU SATURU SN 200G
€2,99 14.95 €/KG -

SIERS TALSU RITULIS MAZAIS ĶIMEŅU KG
€10,59 10.59 €/KG -

SIERS SALĀTIEM GRIKIOS 270G TETRA
€2,15 7.96 €/KG -

SIERS PELĪŠU ŠĶĒLĪTES 45% 500G
€4,99 9.98 €/KG -

SIERS TRIKĀTA SNIEGA BUMBAS AR TOMĀTIEM UN BAZILIKU 240G
€3,69 15.38 €/KG -

DZĒRIENS MARGE MANDEĻU ORGANISKAIS 1L
€1,99 1.99 €/L -

MAJONĒZE MAIGĀ FRANCIS 980G
€3,59 3.59 €/L -

SIERS KAUSĒTAIS DZINTARS AR ŠĶIŅĶI 200G
€1,99 9.95 €/KG -

KEFĪRS ALMA 2.5% POLIPAKĀ 1KG
€0,79 0.79 €/KG
Отображение 277–288 из 310