Готовые мясные продукты
Отображение 25–36 из 58
-

VISTU PUSSPĀRNIŅI PIKANTIE 250G GPU NĀKOTNE
Распродажа!Первоначальная цена составляла €2,99.€2,69Текущая цена: €2,69. 10.76 €/KG -

PASTĒTE AKNU 200G FAS. GPU NĀKOTNE
Распродажа!Первоначальная цена составляла €1,55.€1,15Текущая цена: €1,15. 5.75 €/KG -

KOTLETES KIJEVAS MINI AR SIERA PILDĪJUMU 300G HKSCAN
€3,49 11.63 €/KG -

CĀĻA GREDZENI 300G RM
€2,59 8.63 €/KG -

PASTĒTE SVĒTKU 120G LIDO
€0,99 8.25 €/KG -

RULETE ĶEKAVA SVĒTKU 450G
€5,79 12.87 €/KG -

KOTLETES CĀĻA FILEJAS POŽARSKA 350G HKSCAN
Распродажа!Первоначальная цена составляла €2,79.€2,39Текущая цена: €2,39. 6.83 €/KG -

NĀKOTNE VAIDZIŅŠ MĀJAS GAUMĒ KŪP.1KG
Распродажа!Первоначальная цена составляла €7,89.€6,39Текущая цена: €6,39. 6.39 €/KG -

KOTLETĪTES VISTAS GAĻAS 700G
Распродажа!Первоначальная цена составляла €3,99.€3,39Текущая цена: €3,39. 4.84 €/KG -

KARBONĀDE CŪKGAĻAS MĀJAS ŽĀVĒJUMĀ KG FOREVERS
€9,99 9.99 €/KG -

KOTLETES CEPTAS IKDIENAS 420G
€2,49 5.93 €/KG -

BEKONA ŠĶĒLES AUKSTU KŪPINĀTAS 105G
Распродажа!Первоначальная цена составляла €1,99.€1,59Текущая цена: €1,59. 15.14 €/KG
Отображение 25–36 из 58