МЯСНЫЕ / РЫБНЫЕ ПРОДУКТЫ
Отображение 181–192 из 280
-

DESA KLASISKĀ A/K VAK. ŠĶĒL. 80G RGK
Распродажа!Первоначальная цена составляла €1,99.€1,59Текущая цена: €1,59. 19.88 €/KG -

DESA JUBILEJAS SERVELĀDE KARSTI KŪP. 530G
Распродажа!Первоначальная цена составляла €4,69.€3,79Текущая цена: €3,79. 7.15 €/KG -

PASTĒTE AKNU CEPTA AR SALDO KRĒJUMU 200G HKSCAN
Распродажа!Первоначальная цена составляла €1,79.€1,65Текущая цена: €1,65. 8.25 €/KG -

SENČU GAĻA KG GPU NĀKOTNE
Распродажа!Первоначальная цена составляла €10,89.€8,99Текущая цена: €8,99. 8.99 €/KG -

SIĻĶU FILEJA MARINĀDĒ AR CITRONU 200G /115G DAGI
Распродажа!Первоначальная цена составляла €1,89.€1,65Текущая цена: €1,65. 14.35 €/KG -

DESA VĀRĪTA DOKTORA PREMIUM AR SPEĶI KG
Распродажа!Первоначальная цена составляла €5,49.€4,29Текущая цена: €4,29. 4.29 €/KG -

DESA GALDA PUSKŪPINĀTA KG FOREVERS
Распродажа!Первоначальная цена составляла €5,79.€4,15Текущая цена: €4,15. 4.15 €/KG -

DESA PIENA TOSTERMAIŽU KG GPU NĀKOTNE
€5,49 5.49 €/KG -

VISTU ŠĶIŅĶĪŠI MĀJAS ŽĀV. KG FOREVERS
€7,49 7.49 €/KG -

NĀKOTNE CŪKAS RIBIŅAS BBQ MĒRCĒ 500G
€6,19 12.38 €/KG -

SARDELES C/G 1KG FOREVERS
Распродажа!Первоначальная цена составляла €5,59.€4,29Текущая цена: €4,29. 4.29 €/KG -

SIĻĶU FILEJAS MATJE GABALIŅI 200G/130G LUCKI
€2,39 18.38 €/KG
Отображение 181–192 из 280