МОЛОЧНАЯ ПРОДУКЦИЯ / ЯЙЦА
Отображение 1–12 из 317
-

JOGURTS BIFIDO KĀRUMS AVEŅU MUSLI BEZ LAKTOZES 350G
Распродажа!Первоначальная цена составляла €1,39.€1,29Текущая цена: €1,29. 3.69 €/L -

JOGURTS BIFIDO KĀRUMS GRAUDU BEZ LAKTOZES 350G
Распродажа!Первоначальная цена составляла €1,39.€1,29Текущая цена: €1,29. 3.69 €/L -

PIENS WYPASIONE VANIĻAS 1.5% UHT 1L
Распродажа!Первоначальная цена составляла €1,69.€1,49Текущая цена: €1,49. 1.49 €/L -

PIENS WYPASIONE ZEMEŅU 1.5% UHT 1L
Распродажа!Первоначальная цена составляла €1,69.€1,49Текущая цена: €1,49. 1.49 €/L -

BIEZPIENS LIMBAŽU PIENS 9% 170G
Распродажа!Первоначальная цена составляла €1,35.€1,09Текущая цена: €1,09. 6.41 €/KG -

KRĒMS KĀRUMS SALDĀ KRĒJUMĀ KARAMEĻU 150G
Распродажа!Первоначальная цена составляла €1,09.€0,99Текущая цена: €0,99. 6.60 €/KG -

PIENA PRODUKTS RAUDZĒTS LAKTO AVEŅU MELLEŅU BEZ LAKTOZES 100G
Распродажа!Первоначальная цена составляла €0,59.€0,49Текущая цена: €0,49. 4.90 €/KG -

KRĒMS SALDĀ KRĒJUMA KĀRUMS VANIĻAS 150G
Распродажа!Первоначальная цена составляла €1,09.€0,99Текущая цена: €0,99. 6.60 €/KG -

KRĒJUMS SALDAIS VALMIERA 35% UHT 200G
Распродажа!Первоначальная цена составляла €1,69.€1,49Текущая цена: €1,49. 7.45 €/KG -

JOGURTS RASĒNS ZEMEŅU BANĀNU AR PIENA ŠOK.KONFEKT.110G
€0,75 6.82 €/KG -

PIENA PRODUKTS RAUDZĒTS LAKTO ZEMEŅU RABARBERU BEZ LAKTOZES 100G
Распродажа!Первоначальная цена составляла €0,59.€0,49Текущая цена: €0,49. 4.90 €/KG -

BIEZPIENS LIMBAŽU PIENS 0.5% 170G
Распродажа!Первоначальная цена составляла €1,25.€1,09Текущая цена: €1,09. 6.41 €/KG
Отображение 1–12 из 317