МОЛОЧНАЯ ПРОДУКЦИЯ / ЯЙЦА
Отображение 121–132 из 283
-

KRĒMS KĀRUMS SALDĀ KRĒJUMĀ KARAMEĻU 150G
Распродажа!Первоначальная цена составляла €1,09.€0,99Текущая цена: €0,99. 6.60 €/KG -

SIERS DŽIUGAS MILD 40% 12 MĒN.180G
€3,89 21.61 €/KG -

BIEZPIENS VĀJPIENA JAUNPILS 0.5% 275G
€1,95 7.09 €/KG -

BIEZPIENS JAUNPILS 5% 275G
€2,09 7.60 €/KG -

BIEZPIENS JAUNPILS 5% 600G
Распродажа!Первоначальная цена составляла €3,59.€3,09Текущая цена: €3,09. 5.15 €/KG -

SIERS KURZEMES ŠĶĒLĪTĒS 150G JAUNPILS
€1,85 12.33 €/KG -

SIERS KLASISKAIS 250G SMILTENE
€3,19 12.76 €/KG -

SIERS HOLANDES 250G SMILTENE
€3,19 12.76 €/KG -

SVIESTS CESVAINE SALDKRĒJUMA 180G
Распродажа!Первоначальная цена составляла €2,69.€1,89Текущая цена: €1,89. 10.50 €/KG -

KRĒMS BIEZPIENA MANGO PERSIKU BALTAIS 400G
€2,39 5.98 €/KG -

JOGURTS GRIEĶU AR AUZU PĀRSLĀM, ĀBOLIEM UN KANĒLI 160G
€0,99 6.19 €/KG -

JOGURTS GRIEĶU AR AUZU PĀRSLĀM UN ZEMENĒM 160G
€0,99 6.19 €/KG
Отображение 121–132 из 283