МОЛОЧНАЯ ПРОДУКЦИЯ / ЯЙЦА
Отображение 133–144 из 314
-

JOGURTS EMMA MELLEŅU BEZ LAKTOZES 110G
€0,85 7.73 €/KG -

JOGURTS EMMA ZEMEŅU BEZ LAKTOZES 110G
€0,85 7.73 €/KG -

KEFĪRS BALTAIS 2% 1KG
€1,19 1.19 €/KG -

TAUKI AUGU EMILIJA MAISĪJUMS 20% 500G
€1,09 2.18 €/KG -

SIERS PHILADELPHIA 200G
€3,49 17.45 €/KG -

SALMIŅI PIENAM QUICK MILK AR ŠOKOLĀDES GARŠU 30G
€0,99 33.00 €/KG -

SALMIŅI QUICK MILK PIENAM AR ZEMEŅU GARŠU 30G
€0,99 33.00 €/KG -

SIERS MAASDAM 250G
€3,69 14.76 €/KG -

SIERS MOCARELLA MINI 125G FORMAGIA
€1,89 15.12 €/KG -

SIERS RADAMER ŠĶĒLĪTĒS 135G
€1,99 19.90 €/KG -

SIERS TOST AR ŠĶIŅĶI MLEKOVITA 130G
€1,59 12.23 €/KG -

PIENS WIDOJONE BEZLAKTOZES 3,2% 1L
€1,29 1.29 €/L
Отображение 133–144 из 314