МОЛОЧНАЯ ПРОДУКЦИЯ / ЯЙЦА
Отображение 157–168 из 274
-

KRĒMS BIEZPIENA PANNA COTTA ZEMEŅU BALTAIS 400G
€2,39 5.98 €/KG -

SIERS CESVAINES AR AMOLIŅU ŠĶĒLĪTĒS 150G
€2,89 19.27 €/KG -

SIERS GRIKIOS GRILL 200G
€3,29 16.45 €/KG -

SIERS ČEDARS TOST MLEKOVITA 130G
€1,59 12.23 €/KG -

KRĒMSIERS 150G TUKUMAP
€1,69 11.27 €/KG -

SIERS KAUSĒTS KŪPINĀTAIS 180G
€1,79 9.94 €/KG -

KAFIJA AUKSTĀ ICE AR SAĻO KARAMELI 230ML
€1,79 7.78 €/L -

SIERA BIZES MLEKOVITA 2 VEIDI 160G
Распродажа!Первоначальная цена составляла €2,99.€2,19Текущая цена: €2,19. 13.69 €/KG -

KRĒMSIERS ARLA AR ZAĻUMIEM 200G
Распродажа!Первоначальная цена составляла €2,49.€1,99Текущая цена: €1,99. 9.95 €/KG -

PIENA PRODUKTS RAUDZĒTS LAKTO AVEŅU MELLEŅU BEZ LAKTOZES 100G
Распродажа!Первоначальная цена составляла €0,59.€0,49Текущая цена: €0,49. 4.90 €/KG -

SIERS JAUNPILS KAUSĒTS 180G
€1,79 9.94 €/KG -

IEBIEZINĀTS KRĒJUMS EXPORTA AR CUKURU 290G
€1,89 6.52 €/KG
Отображение 157–168 из 274