МОЛОЧНАЯ ПРОДУКЦИЯ / ЯЙЦА
Отображение 217–228 из 266
-

KRĒJUMS KAFIJAI CIBA 200G
€0,95 4.75 €/KG -

PUDIŅŠ ZOTT AR ŠOKOLĀDES VANIĻAS MĒRCI 125G
€0,45 3.60 €/KG -

SIERS TILZĪTES CESVAINES ŠĶĒLĒS 120G
€1,99 15.92 €/KG -

JOGURTA DZĒRIENS SKYR TROPICAL 700G
€2,09 2.99 €/KG -

SIERS VALDO CHEDDAR RED 45% 300G
€3,59 11.97 €/KG -

SIERS VALDO KRIEVIJAS 45% 300G
€3,59 11.97 €/KG -

SVIESTS CESVAINES AR CEPTIEM SĪPOLIEM 165G
€2,79 16.91 €/KG -

MAJONĒZE MĀLPILS SALĀTU 250G
€1,09 4.36 €/KG -

MAJONĒZE DIMDIŅI AR ČILI 250G
€1,49 5.96 €/KG -

MAJONĒZE DIMDIŅI KLASISKĀ 250G
€1,49 5.96 €/KG -

KRĒMSIERS AR LOKIEM 150G
€1,89 12.60 €/KG -

BUMBIŅAS SIERA DŽIUGAS KRĒJUMA UN SĪPOLU KRAUKŠĶĪGAS 45% 40G
€2,19 54.75 €/KG
Отображение 217–228 из 266