МОЛОЧНАЯ ПРОДУКЦИЯ / ЯЙЦА
Отображение 217–228 из 283
-

BATONIŅŠ ZOTT MONTE AR LAZDU RIEKSTIEM 29G
Распродажа!Первоначальная цена составляла €0,69.€0,55Текущая цена: €0,55. 18.97 €/KG -

JOGURTS GRIEĶU BALTAIS AR AUZĀM ĀBOLIEM UN KANĒLI DUO 180G
€1,39 7.72 €/KG -

MAJONĒZE LIDO PREMIUM 430G
€2,69 6.26 €/KG -

BIEZPIENS ŽEMAITIJOS 9% KG
€5,19 5.19 €/KG -

KRĒJUMS SKĀBAIS FRANCIJAS 30% 500G
€2,89 5.78 €/KG -

BIEZPIENA SIERIŅŠ MAGIJA VANIĻAS AR TOFFE GLAZŪRU 24% 45G
€0,55 12.22 €/KG -

BIEZPIENA SIERIŅŠ MAGIJA AR BĀRBELES PILDĪJUMU 40G
€0,55 13.75 €/KG -

BIEZPIENA SIERIŅŠ MAGIJA AR POPKORNA GARŠU UN SĀĻ.KARAM.PILD.40G
€0,55 13.75 €/KG -

SIERS VALIO TILSIT ŠĶĒLĒS 500G
€4,99 9.98 €/KG -

JOGURTA DZĒRIENS SHAKE DUBAI CHOCOLATE STYLE 250G
€1,29 5.16 €/KG -

PIENS IEBIEZINĀTAIS DOVGAN VĀRĪTS KARAMELIZĒTS 370G
€2,09 5.65 €/KG -

DESERTS ZOTTIS VANIĻAS 115G
€0,45 3.91 €/KG
Отображение 217–228 из 283