МОЛОЧНАЯ ПРОДУКЦИЯ / ЯЙЦА
Отображение 37–48 из 266
-

PIENS TERE 2.5% AR KORĶI 1.5L
Распродажа!Первоначальная цена составляла €1,35.€1,09Текущая цена: €1,09. 0.73 €/L -

DESERTS ŽELEJAS JANKS AR AVEŅU GARŠU 150G
Распродажа!Первоначальная цена составляла €0,39.€0,29Текущая цена: €0,29. 1.93 €/KG -

JOGURTS MÜLLER MIX AR ŠOKOLĀDES BUMBIŅĀM 4.9% 130G
Распродажа!Первоначальная цена составляла €0,99.€0,85Текущая цена: €0,85. 6.54 €/KG -

PIENA DZĒRIENS MÜLLERMILCH BANĀNU 1.4% 400G
Распродажа!Первоначальная цена составляла €1,49.€1,09Текущая цена: €1,09. 2.73 €/KG -

PIENA DZĒRIENS MÜLLERMILCH ZEMEŅU 1.4% 400G
Распродажа!Первоначальная цена составляла €1,49.€1,09Текущая цена: €1,09. 2.73 €/KG -

KINDER ŠOKOL/BAT. MAXI KING 35G
Распродажа!Первоначальная цена составляла €0,99.€0,85Текущая цена: €0,85. 24.29 €/KG -

DESA SIERS KŪPINĀTA KAUSĒTA AR ŠĶIŅĶI 200G JAUNPILS
Распродажа!Первоначальная цена составляла €2,09.€1,39Текущая цена: €1,39. 6.95 €/KG -

JOGURTA DZĒRIENS SHAKE MEŽA ZEMEŅU 250G
Распродажа!Первоначальная цена составляла €1,15.€0,89Текущая цена: €0,89. 3.56 €/KG -

DESA SIERS KŪPINĀTA KAUSĒTA KLASISKĀ 200G JAUNPILS
Распродажа!Первоначальная цена составляла €2,09.€1,39Текущая цена: €1,39. 6.95 €/KG -

PIENS IEBIEZINĀTAIS DOVGAN 370G
Распродажа!Первоначальная цена составляла €1,89.€1,69Текущая цена: €1,69. 4.57 €/KG -

PIENA DZĒRIENS SNICKERS HI-PROTEIN 250ML
Распродажа!Первоначальная цена составляла €3,49.€2,49Текущая цена: €2,49. 9.96 €/L -

BIEZPIENS MĀJAS BALTAIS AR SKĀBO KRĒJUMU 200G
Распродажа!Первоначальная цена составляла €1,15.€0,89Текущая цена: €0,89. 4.45 €/KG
Отображение 37–48 из 266