МОЛОЧНАЯ ПРОДУКЦИЯ / ЯЙЦА
Отображение 85–96 из 299
-

BIEZPIENA SIERIŅŠ BALTAIS ĶIRŠU 38G
Распродажа!Первоначальная цена составляла €0,45.€0,39Текущая цена: €0,39. 10.26 €/KG -

SALDĀ KRĒJUMA JOGURTS AR MELNAJIEM ĶIRŠIEM 5% 400G BALTAIS
Распродажа!Первоначальная цена составляла €1,59.€1,39Текущая цена: €1,39. 3.48 €/KG -

JOGURTS FARMI SKYR MEŽA ZEMEŅU 150G
€0,89 5.93 €/KG -

JOGURTS FARMI SKYR APELSĪNU STRACIATELLA 150G
€0,89 5.93 €/KG -

BIEZPIENA SIERIŅŠ ALMA AR MANGO PILDĪJUMU 40G
Распродажа!Первоначальная цена составляла €0,49.€0,27Текущая цена: €0,27. 6.75 €/KG -

JOGURTS FRUETTO LIGHT PERSIKU MARAKUJA ZEMEŅU 0.2% 125G
Распродажа!Первоначальная цена составляла €0,59.€0,49Текущая цена: €0,49. 3.92 €/KG -

SIERS VALIO TILSIT SĶĒLĒS 150G
Распродажа!Первоначальная цена составляла €2,15.€1,65Текущая цена: €1,65. 11.00 €/KG -

JOGURTS FRUETTO LIGHT MEŽA OGU MELLEŅU 0.2% 125G
Распродажа!Первоначальная цена составляла €0,59.€0,49Текущая цена: €0,49. 3.92 €/KG -

JOGURTS DZERAMAIS AR MANGO ALMA 900G
Распродажа!Первоначальная цена составляла €1,79.€1,25Текущая цена: €1,25. 1.39 €/KG -

JOGURTS SALDKRĒJUMA MUAH! AR CITRONU SIERA KŪKAS GARŠU 380G
Распродажа!Первоначальная цена составляла €1,69.€1,19Текущая цена: €1,19. 3.13 €/KG -

TOSTERSIERS LACTIMA SANDWICH ŠĶĒLĪTĒS 100G
€1,09 10.90 €/KG -

SIERS KAUSĒTAIS SIERA NAMS KLASISKAIS 150G
€1,79 11.93 €/KG
Отображение 85–96 из 299