МЯСНЫЕ / РЫБНЫЕ ПРОДУКТЫ
Отображение 157–168 из 249
-

CEPAMDESAS KABANOSI RM KG
Распродажа!Первоначальная цена составляла €6,99.€6,29Текущая цена: €6,29. 6.29 €/KG -

DOKTORDESA VĀRĪTA POPULĀRĀ BALTIJAS DĀVANA 400G BIOVELA
€1,59 3.98 €/KG -

RGK SPEĶIS SVIESTMAIŽU AR ĶIPLOKIEM 200G
€1,75 8.75 €/KG -

DESA KLASISKĀ A/K VAK. ŠĶĒL. 80G RGK
Распродажа!Первоначальная цена составляла €1,99.€1,59Текущая цена: €1,59. 19.88 €/KG -

PASTĒTE AKNU CEPTA AR SALDO KRĒJUMU 200G HKSCAN
Распродажа!Первоначальная цена составляла €1,79.€1,65Текущая цена: €1,65. 8.25 €/KG -

SENČU GAĻA KG GPU NĀKOTNE
Распродажа!Первоначальная цена составляла €10,89.€8,99Текущая цена: €8,99. 8.99 €/KG -

SIĻĶU FILEJA MARINĀDĒ AR CITRONU 200G /115G DAGI
Распродажа!Первоначальная цена составляла €1,89.€1,65Текущая цена: €1,65. 14.35 €/KG -

DESA VĀRĪTA DOKTORA PREMIUM AR SPEĶI KG
Распродажа!Первоначальная цена составляла €5,49.€4,29Текущая цена: €4,29. 4.29 €/KG -

DESA GALDA PUSKŪPINĀTA KG FOREVERS
Распродажа!Первоначальная цена составляла €5,79.€4,15Текущая цена: €4,15. 4.15 €/KG -

VISTU ŠĶIŅĶĪŠI MĀJAS ŽĀV. KG FOREVERS
€7,49 7.49 €/KG -

NĀKOTNE CŪKAS RIBIŅAS BBQ MĒRCĒ 500G
€6,19 12.38 €/KG -

SARDELES C/G 1KG FOREVERS
Распродажа!Первоначальная цена составляла €5,59.€4,29Текущая цена: €4,29. 4.29 €/KG
Отображение 157–168 из 249