МЯСНЫЕ / РЫБНЫЕ ПРОДУКТЫ
Отображение 157–168 из 289
-

RULETE GARDĀ GAĻAS AR MĒLI 550G
€4,99 9.07 €/KG -

DESIŅAS ALKŠŅU PUSŽĀVĒTAS KG RGK
€7,59 6.99 €/KG -

LAŠA FILEJA MAZSĀLĪTA SAGR. ZIGMAS 100G
Распродажа!Первоначальная цена составляла €4,49.€3,29Текущая цена: €3,29. 32.90 €/KG -

KARBONĀDE CŪKGAĻAS MĀJAS ŽĀVĒJUMĀ KG FOREVERS
€9,99 9.99 €/KG -

DESA AUKSTI KŪPINĀTA NAMINUKES 1+1 400G
Распродажа!Первоначальная цена составляла €4,59.€3,79Текущая цена: €3,79. 9.48 €/KG -

SIĻĶU FILEJA ZIGMAS BEZ EĻĻĀS 190G
€2,59 13.63 €/KG -

SIĻĶU FILEJA SĀLĪTA LOMS IEP. 220G
Распродажа!Первоначальная цена составляла €2,39.€1,79Текущая цена: €1,79. 8.14 €/KG -

CĀĻU KRŪTIŅAS FILEJAS GABALIŅI BEZ ĀDAS ATDZ. BAUSKA 400G ĶEKAVA
Распродажа!Первоначальная цена составляла €4,19.€3,29Текущая цена: €3,29. 8.23 €/KG -

DESA DOKTORA AR SPEĶI KG KGS
Распродажа!Первоначальная цена составляла €4,49.€3,59Текущая цена: €3,59. 3.59 €/KG -

KONSERVI BRETLIŅAS APCEPTAS TOMĀTU MĒRCĒ BANGA 240G
Распродажа!Первоначальная цена составляла €2,15.€1,79Текущая цена: €1,79. 7.46 €/L -

MAKRELES FILEJA TOMĀTU MĒRCĒ 170G/188G
€2,19 12.88 €/KG -

KONSERVI ZIVJU BRĒTLIŅAS TOM.MĒRCĒ 280G STIKLS
Распродажа!Первоначальная цена составляла €3,09.€2,59Текущая цена: €2,59. 9.25 €/KG
Отображение 157–168 из 289