МЯСНЫЕ / РЫБНЫЕ ПРОДУКТЫ
Отображение 205–216 из 289
-

CĀLIS K/K ATVĒRTS KG ĶEKAVA
€8,59 8.59 €/KG -

CEPAMDESIŅAS CĀĻA AR SIERU 300G RM
€2,79 9.30 €/KG -

NĀKOTNE PASTĒTE BROILERU AKNU 180G
€1,49 8.28 €/KG -

SARDELES C/G 1KG GPU NĀKOTNE
Распродажа!Первоначальная цена составляла €6,99.€5,79Текущая цена: €5,79. 5.79 €/KG -

PASTĒTE VISTAS 120G LIDO
€0,99 8.25 €/KG -

DESA PILNDŪMU SVĒTKU 250G
€3,29 13.16 €/KG -

GAĻAS UZKODA KODIENS CĀĻA GAĻAS ČIPŠI 45G
€1,99 44.22 €/KG -

SARDELES PREMIUM 400G KGS
€2,69 6.73 €/KG -

SIĻĶES FILEJA MAJONĒZĒ AR BIETĒM 240G
Распродажа!Первоначальная цена составляла €2,45.€2,09Текущая цена: €2,09. 8.71 €/KG -

DESA VĪTINĀTA SALCHICHON ESPANO ŠĶĒLES 100G
Распродажа!Первоначальная цена составляла €1,99.€1,69Текущая цена: €1,69. 16.90 €/KG -

BROILERIS ATDZESĒTS KG HKSCAN
Распродажа!Первоначальная цена составляла €4,49.€3,79Текущая цена: €3,79. 3.79 €/KG -

ŠĶIŅĶIS MELNAIS BARONS VAK. (LIELAIS FAS.) KG KGS
€8,99 8.99 €/KG
Отображение 205–216 из 289