МЯСНЫЕ / РЫБНЫЕ ПРОДУКТЫ
Отображение 61–72 из 230
-

SARDELES TRADICIONĀLĀS 430G KGS
Распродажа!Первоначальная цена составляла €1,89.€1,49Текущая цена: €1,49. 3.47 €/KG -

CĀĻU STILBI A KAT.SVAIGI FAS.500G ĶEKAVA
Распродажа!Первоначальная цена составляла €2,25.€1,79Текущая цена: €1,79. 3.58 €/KG -

CĀĻU PUSSPĀRNI GARDIE 500G ĶEKAVASPF
Распродажа!Первоначальная цена составляла €3,99.€2,99Текущая цена: €2,99. 5.98 €/KG -

DESA DĀŅU SALAMI VĀRĪTI KŪPINĀTA AR SOJAS UN PIENA OLB. KG FOREVERS
Распродажа!Первоначальная цена составляла €6,59.€4,99Текущая цена: €4,99. 4.99 €/KG -

CĀĻU STILBI BEZ LOCĪTAVAS KG ĶEKAVA
Распродажа!Первоначальная цена составляла €4,29.€3,99Текущая цена: €3,99. 3.99 €/KG -

DESA PILNDŪMU PARMEZĀNA 250G
Распродажа!Первоначальная цена составляла €3,89.€2,99Текущая цена: €2,99. 11.96 €/KG -

GRILDESIŅAS AR SIERU BEZ APVALKA 400G FOREVERS
Распродажа!Первоначальная цена составляла €2,49.€1,69Текущая цена: €1,69. 4.23 €/KG -

CĀĻA ŠĶIŅĶA ROLADE CEPTA KLASISKĀ VAK.400G ĶEKAVA
Распродажа!Первоначальная цена составляла €4,69.€3,29Текущая цена: €3,29. 8.23 €/KG -

DESA MĀJAS MELNAIS BARONS 400G KGS
Распродажа!Первоначальная цена составляла €3,19.€2,19Текущая цена: €2,19. 6.26 €/KG -

CŪKGAĻA KŪPINĀTA ĒD GARŠĪGI KG KURZEMESG
Распродажа!Первоначальная цена составляла €7,99.€5,99Текущая цена: €5,99. 5.99 €/KG -

CĪSIŅI BĒRNIEM EKSPRESS KG FOREVERS
€6,79 6.79 €/KG -

KARBONĀDE SVĒTKU KARSTI KŪPINĀTA KG
€9,99 9.99 €/KG
Отображение 61–72 из 230