МЯСНЫЕ / РЫБНЫЕ ПРОДУКТЫ
Отображение 97–108 из 279
-

GAĻA SURIMI AR KRABJU GARŠU BALTĀ SNOW CRAB 120G VIČI
Распродажа!Первоначальная цена составляла €2,49.€1,69Текущая цена: €1,69. 14.08 €/KG -

KONSERVI TUNCIS SAULESPUĶU EĻĻĀ BANGA 160G
Распродажа!Первоначальная цена составляла €2,19.€1,79Текущая цена: €1,79. 11.19 €/KG -

NŪJIŅAS SURIMI AR KRABJU GARŠU VIČI DZESĒTAS 300G
€3,99 13.30 €/KG -

SALĀTI ENSALADA AR SURIMI NŪJIŅĀM UN DĀRZEŅIEM VIČI 400G
€3,19 7.98 €/KG -

GARNELES SĀLĪJUMĀ VIČI 200G/100G
€4,29 42.90 €/KG -

SIĻĶES FILEJA TRADICIONĀLĀ VIČI 240G/190G
€3,29 17.32 €/KG -

SALĀTI ENSALADA SIĻĶU AR KARTUPEĻIEM VIČI 400G
Распродажа!Первоначальная цена составляла €2,99.€2,39Текущая цена: €2,39. 5.98 €/KG -

DESA A/K SALAMI BIOVELAS 230G
€3,59 15.61 €/KG -

BIOVELA DESA A/K JŪRMALAS 230G
€3,59 15.61 €/KG -

KONSERVI MAKRELE TOMĀTU MĒRCĒ EO BRASLA 240G/144G
€1,69 11.74 €/KG -

CĪSIŅI REĀLI 485G RGK
Распродажа!Первоначальная цена составляла €3,45.€2,99Текущая цена: €2,99. 6.16 €/KG -

DŪMDESA P/Ž 300G RGK
€2,49 8.30 €/KG
Отображение 97–108 из 279