СЛАДОСТИ / ЗАКУСКИ
Отображение 313–324 из 520
-

ŠOKOLĀDE TUMŠĀ PERGALE 85G
€2,59 30.47 €/KG -

CEPUMI KREKERI MINI SĀĻIE AR SIERA GARŠU PĒTERGAILIS 72G
€0,89 12.36 €/KG -

ZEFĪRS MAIGUMS AR RĪGAS MELNĀ BALZ. UPEŅU PILD. 185G
€5,89 31.84 €/KG -

ČIPSI ĀDAŽU DIĻĻU 130G
Распродажа!Первоначальная цена составляла €2,39.€1,89Текущая цена: €1,89. 14.54 €/KG -

ČIPSI ĀDAŽU KLASISKIE 130G
Распродажа!Первоначальная цена составляла €2,39.€1,89Текущая цена: €1,89. 14.54 €/KG -

ČIPSI ĀDAŽU AR KRĒJUMA UN LOCIŅU GARŠU 130G
Распродажа!Первоначальная цена составляла €2,39.€1,89Текущая цена: €1,89. 14.54 €/KG -

ČIPSI ĀDAŽU ŠAŠLIKS UN GRAUZDĒTIEM SĪPOLIEM 130G
Распродажа!Первоначальная цена составляла €2,39.€1,89Текущая цена: €1,89. 14.54 €/KG -

MARMELĀDE ASORTI KG NML
€6,99 6.99 €/KG -

KONFEKTES ŽELEJAS PERGALE JELLYSSIMO KG
Распродажа!Первоначальная цена составляла €7,99.€5,59Текущая цена: €5,59. 5.59 €/KG -

KONFEKTES KARAMELES PERGALE PETITE KG
€6,99 6.99 €/KG -

TĀFELE PIENA ŠOKOLĀDES AR OGĀM KARL FAZER 180G
Распродажа!Первоначальная цена составляла €5,89.€3,89Текущая цена: €3,89. 21.61 €/KG -

KONFEKTES ŽELEJAS ZOZOLE COLA STRIP 75G
€0,99 13.20 €/KG
Отображение 313–324 из 520