СЛАДОСТИ / ЗАКУСКИ
Отображение 397–408 из 528
-

ČIPSI BRŪNO RĪSU AR KRĒJUMU UN SĪPOLIEM 60G
€1,59 26.50 €/KG -

ŠOKOLĀDES TĀFELE ROSHEN LACMI PIENA ŠOKOL. BLACK WHITE AND CARM. 100G
€1,99 19.90 €/KG -

MANDELES GRAUZDĒTAS SĀLĪTAS ALIS CO 120G
€2,99 24.92 €/KG -

KONFEKTES ŽELEJAS FINI TUBES AR BANĀNU ZEMEŅU GARŠU 125G
€1,75 14.00 €/KG -

KONFEKTES ŽELEJAS FINI TUBES AR CUKURVATES GARŠU 125G
€1,75 14.00 €/KG -

ŠOKOLĀDES BATONIŅŠ MILKA OREO 37G
€0,89 24.05 €/KG -

PRJAŅIKI AR DZĒRVEŅU GARŠAS PILD. 300G
€1,99 6.63 €/KG -

UZKODA PIRAAT AR BEKONA UN ČILI GARŠU 150G
€1,69 11.27 €/KG -

UZKODA OSSI CŪKU ĀDIŅAS AR SĀLI 40G
€1,49 37.25 €/KG -

UZKODAS SNACK CEPŠANAI KVIEŠU 400G
€1,39 3.48 €/KG -

POPKORNS POPHOUSE AR ČEDARA SIERA GARŠU 65G
€0,99 15.23 €/KG -

SALMIŅI SĀĻIE KRISS 400G
€1,49 3.73 €/KG
Отображение 397–408 из 528