СЛАДОСТИ / ЗАКУСКИ
Отображение 397–408 из 512
-

ŠOKOLĀDES KRĒMS RIEKSTU KRISS DUO 350G
€2,49 7.11 €/KG -

KOŠĻĀJAMĀ GUMIJA ORBIT WATERMELON 14G
€0,99 70.71 €/KG -

ZEFĪRS SIRDSFORMAS ŠOKOLĀDĒ MAIGUMS 135G
€4,59 34.00 €/KG -

VAFELES AR KRĒJUMA GARŠU RANELE 30G
€0,35 11.67 €/KG -

ČIPSI NATURALS CLASSIC AR JŪRAS SĀLI 100G
€1,99 19.90 €/KG -

ČIPSI NATURALS AR ROSMARINU 100G
€1,99 19.90 €/KG -

ČIPSI NATURALS JŪRAS SĀLS UN PIPARI 100G
€1,99 19.90 €/KG -

KONFEKTES ŽELEJAS HARIBO STARMIX 175G
€1,69 9.66 €/KG -

KONFEKTES ŽELEJAS HARIBO PHANTASIA 175G
€1,69 9.66 €/KG -

KONFEKTES ŽELEJAS HARIBO GOLDBEARS 175G
€1,69 9.66 €/KG -

KONFEKTE UZ KOCIŅA SIRDS KRISS 7G
€0,09 12.86 €/KG -

VAFELES FAMILY AR RIEKSTU PILDĪJUMU 180G
€1,59 8.83 €/KG
Отображение 397–408 из 512