СЛАДОСТИ / ЗАКУСКИ
Отображение 37–48 из 542
-

LAIMA PIENA ŠOK.VĀVERĪTE 90G
Распродажа!Первоначальная цена составляла €2,49.€1,89Текущая цена: €1,89. 21.00 €/KG -

ŠOKOLĀDE ROSHEN PORAINĀ PIENA 80G
Распродажа!Первоначальная цена составляла €1,99.€1,19Текущая цена: €1,19. 14.88 €/KG -

ŠOKOLĀDES BATONIŅŠ ROSHEN AR KRĒMA BRULĒ PILDĪJUMU 43G
Распродажа!Первоначальная цена составляла €0,65.€0,49Текущая цена: €0,49. 11.40 €/KG -

ŠOKOLĀDES BATONIŅŠ ROSHEN TUMŠĀ ŠOKOLĀDE AR PILDĪJUMU 43G
Распродажа!Первоначальная цена составляла €0,65.€0,49Текущая цена: €0,49. 11.40 €/KG -

ŠOKOLĀDE ROSHEN PORAINĀ BALTĀ 80G
Распродажа!Первоначальная цена составляла €1,99.€1,19Текущая цена: €1,19. 14.88 €/KG -

KONFEKTES ŽELEJAS RED MIX FINI 90G
Распродажа!Первоначальная цена составляла €1,29.€1,05Текущая цена: €1,05. 11.67 €/KG -

VAFEĻU TRIJSTŪRIŠI AR ŠOKOLĀDI ELEPHANT WAFER 70G
Распродажа!Первоначальная цена составляла €1,29.€1,05Текущая цена: €1,05. 15.00 €/KG -

CEPUMI RIEKSTIŅI CITRO 250G
€2,89 11.56 €/KG -

KONF.KĀRBA TOFFEE PIENA ŠOK.TRIFELES AR ĪRISA KRĒMA PILD.UN PEKANRIEKSTU DEKORU 153G
Распродажа!Первоначальная цена составляла €5,99.€5,29Текущая цена: €5,29. 34.58 €/KG -

APRIKOZES KOND.500G ALISCO
Распродажа!Первоначальная цена составляла €6,99.€3,79Текущая цена: €3,79. 7.58 €/KG -

PLŪMES ŽĀVĒTAS B/K ALIS CO ACHLOCK 500G
Распродажа!Первоначальная цена составляла €5,99.€3,79Текущая цена: €3,79. 7.58 €/KG -

RIEKSTI LAZDU LOBĪTI 120G ALISCO
Распродажа!Первоначальная цена составляла €3,59.€3,29Текущая цена: €3,29. 27.42 €/KG
Отображение 37–48 из 542