ФРУКТЫ / ОВОЩИ
Отображение 61–72 из 81
-

LAPU SALĀTI PODIŅOS ZAĻIE 250G
€1,19 4.76 €/KG -

ARBŪZI KG
€0,69 0.69 €/KG -

ĶIPLOKI KG
€4,99 4.99 €/KG -

ĀBOLI GOLDEN DELICIUS KG
€1,99 1.99 €/KG -

PURAVI KG
€1,99 1.99 €/KG -

VĪNOGAS SARKANĀS B/K CRIMSON KG
€7,99 7.99 €/KG -

BUMBIERI PACKHAM KG
€2,45 2.45 €/KG -

KĀPOSTI SKĀBĒTI AR BURKĀNIEM 650G
€2,29 3.52 €/KG -

DILLES 30G
€0,59 19.67 €/KG -

LAPU SALĀTI PODIŅOS MIX MĀRUPE 250G
€1,39 5.56 €/KG -

TOMĀTI KUMATO KG
€3,29 3.29 €/KG -

BURKĀNI KRAUKŠĶĪGIE SUNCRISP 200G
€1,19 5.95 €/KG
Отображение 61–72 из 81