Творог
Отображение 1–12 из 22
-

MĀJAS SIERS OTTO BEZ LAKTOZES 5% 220G
€1,29 5.86 €/KG -

MĀJAS SIERS OTTO AR SALDO KRĒJUMU 5% 220G
€1,29 5.86 €/KG -

BIEZPIENS LIMBAŽU PIENS 0.5% 170G
€1,25 7.35 €/KG -

BIEZPIENS ANNELE GRAUDAINAIS 7% TAUKU 180G
€1,29 6.45 €/KG -

BIEZPIENS JAUNPILS PILNPIENA 9% 275G
Распродажа!Первоначальная цена составляла €2,19.€1,49Текущая цена: €1,49. 5.42 €/KG -

BIEZPIENS MĀJAS BALTAIS AR SKĀBO KRĒJUMU 200G
Распродажа!Первоначальная цена составляла €1,15.€0,89Текущая цена: €0,89. 4.45 €/KG -

BIEZPIENS SMILTENE GRAUDAINAIS 9% 200G
Распродажа!Первоначальная цена составляла €1,69.€1,29Текущая цена: €1,29. 6.45 €/KG -

BIEZPIENS BALTAIS KULINĀRIJAS 1KG
€3,09 3.09 €/KG -

BIEZPIENS JAUNPILS 5% 275G
€2,09 7.60 €/KG -

BIEZPIENS VĀJPIENA JAUNPILS 0.5% 275G
€1,95 7.09 €/KG -

BIEZPIENS JAUNPILS 5% 600G
Распродажа!Первоначальная цена составляла €3,59.€3,09Текущая цена: €3,09. 5.15 €/KG -

BIEZPIENS BALTAIS 9% 180G
€1,39 7.72 €/KG
Отображение 1–12 из 22