МОЛОЧНАЯ ПРОДУКЦИЯ / ЯЙЦА
Отображение 241–252 из 316
-

RJAŽENKA ANNELE TETRA 500G
€1,39 2.78 €/L -

MAJONĒZE LIDO PREMIUM 430G
€2,69 6.26 €/KG -

BIEZPIENS ŽEMAITIJOS 9% KG
€5,19 5.19 €/KG -

KRĒJUMS SKĀBAIS FRANCIJAS 30% 500G
€2,89 5.78 €/KG -

BIEZPIENA SIERIŅŠ MAGIJA AR ŠOK.GAB. 24% 45G
€0,55 12.22 €/KG -

BIEZPIENA SIERIŅŠ MAGIJA VANIĻAS AR TOFFE GLAZŪRU 24% 45G
€0,55 12.22 €/KG -

BIEZPIENA SIERIŅŠ MAGIJA AR BĀRBELES PILDĪJUMU 40G
€0,55 13.75 €/KG -

BIEZPIENA SIERIŅŠ MAGIJA AR POPKORNA GARŠU UN SĀĻ.KARAM.PILD.40G
€0,55 13.75 €/KG -

SIERS VALIO TILSIT ŠĶĒLĒS 500G
€4,99 9.98 €/KG -

PANIŅAS RAUDZĒTAS ANNELE AR ZEMENĒM TETRA 0.3% 500G
€1,09 2.18 €/L -

JOGURTA DZĒRIENS SHAKE DUBAI CHOCOLATE STYLE 250G
€1,29 5.16 €/KG -

PIENS IEBIEZINĀTAIS DOVGAN VĀRĪTS KARAMELIZĒTS 370G
€2,09 5.65 €/KG
Отображение 241–252 из 316