Колбаса полукопченая
Отображение 1–12 из 37
-

DESA SALAMI VASAĻU VĀRĪTA AR SIERU NOO CEPEŠKUNGS 90G
Распродажа!Первоначальная цена составляла €1,79.€1,55Текущая цена: €1,55. 17.22 €/KG -

DESA SALAMI VASAĻU VĀRĪTA AR MELNAJIEM PIPARIEM NOO CEPEŠKUNGS 90G
Распродажа!Первоначальная цена составляла €1,89.€1,55Текущая цена: €1,55. 14.76 €/KG -

BIOVELA DESA A/K SALAMI 110G
Распродажа!Первоначальная цена составляла €1,99.€1,29Текущая цена: €1,29. 11.73 €/KG -

DESA AUKSTI KŪPINĀTA JŪRMALAS 110G BIOVELA
Распродажа!Первоначальная цена составляла €1,99.€1,29Текущая цена: €1,29. 11.73 €/KG -

RGK PIKNIKA AR SIERU 440G
Распродажа!Первоначальная цена составляла €3,59.€3,19Текущая цена: €3,19. 7.25 €/KG -

DESA P/Ž LAUKU 300G GPU NĀKOTNE
Распродажа!Первоначальная цена составляла €2,19.€1,69Текущая цена: €1,69. 5.63 €/KG -

DESA GALDA PUSKŪPINĀTA 400G FOREVERS
Распродажа!Первоначальная цена составляла €2,99.€1,89Текущая цена: €1,89. 4.73 €/KG -

DESIŅAS EKSTRA VIEGLI KŪPINĀTAS 450G
Распродажа!Первоначальная цена составляла €4,99.€3,19Текущая цена: €3,19. 7.09 €/KG -

DESA BOČIU AUKSTI KŪPINĀTA 170G
Распродажа!Первоначальная цена составляла €2,39.€1,59Текущая цена: €1,59. 9.35 €/KG -

DESA DĀŅU SALAMI VĀRĪTI KŪPINĀTA AR SOJAS UN PIENA OLB. KG FOREVERS
Распродажа!Первоначальная цена составляла €6,59.€4,99Текущая цена: €4,99. 4.99 €/KG -

DESA PILNDŪMU PARMEZĀNA 250G
Распродажа!Первоначальная цена составляла €3,89.€2,99Текущая цена: €2,99. 11.96 €/KG -

DESIŅAS KABANOS VĪTINĀTAS AR VISTAS GAĻU 100G
€2,09 20.90 €/KG
Отображение 1–12 из 37