МЯСНЫЕ / РЫБНЫЕ ПРОДУКТЫ
Отображение 25–36 из 283
-

NŪJIŅAS SURIMI AR KABJU GARŠU, DZESĒTAS VIČI 150G
Распродажа!Первоначальная цена составляла €2,58.€2,15Текущая цена: €2,15. 14.33 €/KG -

DESA AUKSTI KŪPINĀTA JŪRMALAS 110G BIOVELA
Распродажа!Первоначальная цена составляла €1,99.€1,29Текущая цена: €1,29. 11.73 €/KG -

CŪKGAĻAS ŠAŠLIKS MAJONĒZĒ CITRO 1KG
€8,99 8.99 €/KG -

SARDELES ALUS AR SIERU KARSTI KŪPINĀTAS 420G KGS
Распродажа!Первоначальная цена составляла €2,49.€1,99Текущая цена: €1,99. 4.74 €/KG -

KONSERVI BRĒTLIŅAS TOMĀTU MĒRCĒ EO 240G/144G BRASLA
Распродажа!Первоначальная цена составляла €0,99.€0,89Текущая цена: €0,89. 6.18 €/KG -

KONSERVI LASIS SAVĀ SULĀ EO BRASLA 240G/192G
Распродажа!Первоначальная цена составляла €1,49.€1,19Текущая цена: €1,19. 6.20 €/KG -

RGK PIKNIKA AR SIERU 440G
Распродажа!Первоначальная цена составляла €3,59.€3,19Текущая цена: €3,19. 7.25 €/KG -

BEKONS KŪPINĀTS ŠĶĒLĪTĒS NĀKOTNE 100G GPU NĀKOTNE
Распродажа!Первоначальная цена составляла €1,49.€1,25Текущая цена: €1,25. 12.50 €/KG -

DESA P/Ž LAUKU 300G GPU NĀKOTNE
Распродажа!Первоначальная цена составляла €2,19.€1,69Текущая цена: €1,69. 5.63 €/KG -

DESA PIENA POLIAMĪDĀ 330G NĀKOTNE
Распродажа!Первоначальная цена составляла €1,99.€1,59Текущая цена: €1,59. 4.82 €/KG -

DESA GALDA PUSKŪPINĀTA 400G FOREVERS
Распродажа!Первоначальная цена составляла €2,99.€1,89Текущая цена: €1,89. 4.73 €/KG -

FOREVERS DESA VĀR. BROKASTU AR SPEĶI 900G
Распродажа!Первоначальная цена составляла €3,49.€2,69Текущая цена: €2,69. 2.99 €/KG
Отображение 25–36 из 283