МОЛОЧНАЯ ПРОДУКЦИЯ / ЯЙЦА
Отображение 109–120 из 274
-

SIERS PHILADELPHIA 200G
€3,49 17.45 €/KG -

SALMIŅI QUICK MILK PIENAM AR ZEMEŅU GARŠU 30G
€0,99 33.00 €/KG -

SALMIŅI PIENAM QUICK MILK AR ŠOKOLĀDES GARŠU 30G
€0,99 33.00 €/KG -

SIERS MAASDAM 250G
€3,69 14.76 €/KG -

SIERS RADAMER ŠĶĒLĪTĒS 135G
€1,99 19.90 €/KG -

SIERS TOST AR ŠĶIŅĶI MLEKOVITA 130G
€1,59 12.23 €/KG -

SALDAIS KRĒJUMS UHT 12% 330ML
Распродажа!Первоначальная цена составляла €1,79.€1,49Текущая цена: €1,49. 4.52 €/L -

PIENS WIDOJONE BEZLAKTOZES 3,2% 1L
€1,29 1.29 €/L -

MARGARĪNS BOLERO AR SVIESTU 400G
€2,29 5.73 €/KG -

KRĒMS KĀRUMS SALDĀ KRĒJUMĀ KARAMEĻU 150G
Распродажа!Первоначальная цена составляла €1,09.€0,99Текущая цена: €0,99. 6.60 €/KG -

SIERS DŽIUGAS MILD 40% 12 MĒN.180G
€3,89 21.61 €/KG -

SIERS KURZEMES ŠĶĒLĪTĒS 150G JAUNPILS
€1,85 12.33 €/KG
Отображение 109–120 из 274