МОЛОЧНАЯ ПРОДУКЦИЯ / ЯЙЦА
Отображение 109–120 из 312
-

PIENA DZĒRIENS MÜLLERMILCH AVEŅU 1.3% 400G
Распродажа!Первоначальная цена составляла €1,49.€1,09Текущая цена: €1,09. 2.73 €/KG -

KRĒJUMS SKĀBAIS SMILTENE 15% 400G
€1,85 4.63 €/KG -

SIERS VALIO TILSIT 200G VALIO
Распродажа!Первоначальная цена составляла €2,29.€1,85Текущая цена: €1,85. 9.25 €/KG -

SIERS MOZZARELLA AR SAMAZINĀTU TAUKU SATURU 125G
€1,19 9.52 €/KG -

BIEZPIENS BALTAIS KULINĀRIJAS 1KG
€3,09 3.09 €/KG -

LATGALESP SKĀBAIS KRĒJUMS 20% GLĀZ. 350G
€1,85 5.29 €/KG -

KRĒMS BIEZPIENA EMMA SALDAIS AR MANGO 200G
€0,95 4.75 €/KG -

KRĒMS BIEZPIENA EMMA SALDAIS AR MEŽA OGĀM 200G
€0,95 4.75 €/KG -

KRĒMS BIEZPIENA EMMA SALDAIS VANIĻAS 200G
€0,95 4.75 €/KG -

BIEZPIENA SIERIŅŠ JEPPI AR VANIĻAS GARŠU 38G
€0,23 6.05 €/KG -

BIEZPIENA SIERIŅŠ JEPPI AR KRĒMA BRULĒ GARŠAS PILD. 38G
€0,23 6.05 €/KG -

BIEZPIENA SIERIŅŠ JEPPI AR KAKAO UN ŠOK.PILD. 38G
€0,23 6.05 €/KG
Отображение 109–120 из 312