МОЛОЧНАЯ ПРОДУКЦИЯ / ЯЙЦА
Отображение 109–120 из 314
-

BIEZPIENA SIERIŅŠ BALTAIS MARMELĀDES 38G
Распродажа!Первоначальная цена составляла €0,45.€0,39Текущая цена: €0,39. 10.26 €/KG -

SIERS KAUSĒTAIS SIERA NAMS AR SĪPOLIEM 150G
€1,79 11.93 €/KG -

SIERS KAUSĒTAIS SIERA NAMS KLASISKAIS 150G
€1,79 11.93 €/KG -

SIERS KAUSĒTAIS SIERA NAMS AR GARNELĒM 150G
€1,79 11.93 €/KG -

JOGURTA DESERTS MAIUS AR ZEMENĒM 200G
Распродажа!Первоначальная цена составляла €0,99.€0,85Текущая цена: €0,85. 4.25 €/KG -

DESERTS MERTINGER ZEMEŅU AR PUTUKRĒJUMU 125G
Распродажа!Первоначальная цена составляла €0,49.€0,39Текущая цена: €0,39. 3.12 €/KG -

DESERTS PUDIŅŠ GRAND DESSERT PANNA COTA 190G
Распродажа!Первоначальная цена составляла €1,15.€0,99Текущая цена: €0,99. 5.21 €/KG -

DESERTS PUDIŅŠ GRAND DESSERT STRACIATELLA 190G
Распродажа!Первоначальная цена составляла €1,15.€0,99Текущая цена: €0,99. 5.21 €/KG -

MARGARĪNS DELMA AR ZEMU TAUKU SATURU UN SĀLI 450G
Распродажа!Первоначальная цена составляла €1,89.€1,39Текущая цена: €1,39. 3.09 €/KG -

PIENA DZĒRIENS MÜLLERMILCH AVEŅU 1.3% 400G
Распродажа!Первоначальная цена составляла €1,49.€1,09Текущая цена: €1,09. 2.73 €/KG -

KRĒJUMS SKĀBAIS SMILTENE 15% 400G
€1,85 4.63 €/KG -

SIERS VALIO TILSIT 200G VALIO
Распродажа!Первоначальная цена составляла €2,29.€1,85Текущая цена: €1,85. 9.25 €/KG
Отображение 109–120 из 314