МОЛОЧНАЯ ПРОДУКЦИЯ / ЯЙЦА
Отображение 133–144 из 270
-

SIERS GOUDA ŠĶĒLĪTĒS 150G JAUNPILS
€1,95 13.00 €/KG -

SIERS MĀJAS ALMA AR CRÈME BRULÉE GARŠU 200G
Распродажа!Первоначальная цена составляла €1,29.€1,09Текущая цена: €1,09. 5.45 €/KG -

JOGURTS DZERAMAIS VITA⁺ MEŽA ZEMEŅU BEZLAKTOZES 4X100G
€1,79 4.48 €/KG -

JOGURTS DZERAMAIS VITA⁺ AVEŅU MELLEŅU BEZLAKTOZES 4X100G
€1,79 4.48 €/KG -

PIENS ALMA AR KORĶI TETRA 2,5% 2L
€2,19 1.10 €/L -

PUDIŅŠ ALMA KARAMEĻU 230G VALIO
€1,05 4.57 €/KG -

KAFIJAS KRĒJUMS ZOTT GOLD 7.5G
€0,45 6.00 €/KG -

BATONIŅŠ KINDER PINGUI 30G
€0,79 25.48 €/KG -

SIERS EDAM ŠĶĒLĪTĒS 150G JAUNPILS
€1,95 13.00 €/KG -

KAFIJA AUKSTĀ ICE ESPRESSO ORGANIC 230ML
€1,79 7.78 €/L -

KRĒMS BIEZPIENA AR KRĒMBRULĒ GARŠU ALMA 6% 150G
€0,89 5.93 €/KG -

MARGARĪNS DELMA EXTRA 39% 450G
€1,99 4.42 €/KG
Отображение 133–144 из 270