МОЛОЧНАЯ ПРОДУКЦИЯ / ЯЙЦА
Отображение 133–144 из 299
-

BIEZPIENS JAUNPILS 5% 600G
Распродажа!Первоначальная цена составляла €3,59.€3,09Текущая цена: €3,09. 5.15 €/KG -

SIERS KLASISKAIS 250G SMILTENE
€3,19 12.76 €/KG -

SIERS HOLANDES 250G SMILTENE
€3,19 12.76 €/KG -

SVIESTS CESVAINE SALDKRĒJUMA 180G
Распродажа!Первоначальная цена составляла €2,69.€1,89Текущая цена: €1,89. 10.50 €/KG -

KRĒMS BIEZPIENA MANGO PERSIKU BALTAIS 400G
€2,39 5.98 €/KG -

JOGURTS GRIEĶU AR AUZU PĀRSLĀM UN ZEMENĒM 160G
€0,99 6.19 €/KG -

JOGURTS GRIEĶU AR AUZU PĀRSLĀM, ĀBOLIEM UN KANĒLI 160G
€0,99 6.19 €/KG -

KRĒJUMS SKĀBAIS BALTAIS GLĀZĒ 20% 500G
Распродажа!Первоначальная цена составляла €2,79.€1,99Текущая цена: €1,99. 3.98 €/KG -

BIEZPIENS BALTAIS VĀJPIENA 180G
Распродажа!Первоначальная цена составляла €1,25.€0,95Текущая цена: €0,95. 5.28 €/KG -

BIEZPIENS BALTAIS 9% 180G
€1,39 7.72 €/KG -

JOGURTS TURKU BALTAIS 300G
€1,39 4.63 €/KG -

KRĒJUMS SKĀBAIS EXPORTA 25% 360G
€2,19 6.08 €/KG
Отображение 133–144 из 299