МОЛОЧНАЯ ПРОДУКЦИЯ / ЯЙЦА
Отображение 145–156 из 299
-

MAJONĒZE BROKASTU SPILVA 250G
€1,35 5.40 €/KG -

MAJONĒZE BROKASTU DUO 235G SPILVA
Распродажа!Первоначальная цена составляла €1,69.€1,19Текущая цена: €1,19. 5.06 €/KG -

SIERS CIETAIS GRAN REGALE 12MĒN. 180G
€3,49 19.39 €/KG -

SIERS CHEDDAR ŠĶĒLĒS VALIO 150G
Распродажа!Первоначальная цена составляла €2,39.€1,69Текущая цена: €1,69. 11.27 €/KG -

MAJONĒZE PROVANSAS 67% 250G POLVEN
€1,19 4.76 €/KG -

SIERS MĀJAS ALMA AR CRÈME BRULÉE GARŠU 200G
Распродажа!Первоначальная цена составляла €1,29.€1,09Текущая цена: €1,09. 5.45 €/KG -

SIERS GOUDA ŠĶĒLĪTĒS 150G JAUNPILS
€1,95 13.00 €/KG -

JOGURTS DZERAMAIS VITA⁺ MEŽA ZEMEŅU BEZLAKTOZES 4X100G
€1,79 4.48 €/KG -

JOGURTS DZERAMAIS VITA⁺ AVEŅU MELLEŅU BEZLAKTOZES 4X100G
€1,79 4.48 €/KG -

PIENS ALMA AR KORĶI TETRA 2,5% 2L
€2,19 1.10 €/L -

PUDIŅŠ ALMA KARAMEĻU 230G VALIO
€1,05 4.57 €/KG -

BATONIŅŠ KINDER MILK SLICE 28G
Распродажа!Первоначальная цена составляла €0,69.€0,59Текущая цена: €0,59. 21.07 €/KG
Отображение 145–156 из 299