МОЛОЧНАЯ ПРОДУКЦИЯ / ЯЙЦА
Отображение 169–180 из 266
-

SIERS MIMOLETTE DELIQ 46% ŠĶĒLES 100G
€1,29 12.90 €/KG -

SVIESTS SALDSKRĒJUMA TALSU 82% 200G
€2,89 14.45 €/KG -

BATONIŅŠ LILA VANILA MAGIJA AR PIENA PILDĪJUMU 30G
€0,69 23.00 €/KG -

SIERS MĀJAS ALMA AR SALDO KRĒJUMU 5% 180G
€0,99 5.50 €/KG -

SIERS MĀJAS ALMA AR SKĀBO KRĒJUMU 180G
€0,99 5.50 €/KG -

MARGARĪNS EVESOL CEPŠANAI AR SVIESTA GARŠU 500G
€1,99 3.98 €/KG -

SIERA MAISĪJUMS DŽIUGAS PASTAI RĪVĒTS 200G
€3,19 15.95 €/KG -

DZĒRIENS MARGE AUZU ORGANISKAIS 1L
Распродажа!Первоначальная цена составляла €1,99.€1,69Текущая цена: €1,69. 1.69 €/L -

KRĒMS BIEZPIENA ALMA AR ROZĪNĒM 300G
€1,39 4.63 €/KG -

UZKODA SIERA JAUNPILS KAUSĒT. KŪPINĀTA AR ĶIPLOKU GARŠU 150G
€1,99 13.27 €/KG -

BIEZPIENA SIERIŅŠ GARDUMIŅŠ AR ŽELEJVEIDA GABALIŅIEM 90G
€0,79 8.78 €/KG -

JOGURTS RASĒNS ZEMEŅU BANĀNU AR PIENA ŠOK.KONFEKT.110G
€0,75 6.82 €/KG
Отображение 169–180 из 266