МОЛОЧНАЯ ПРОДУКЦИЯ / ЯЙЦА
Отображение 169–180 из 283
-

SIERS KAUSĒTS KŪPINĀTAIS 180G
€1,79 9.94 €/KG -

KAFIJA AUKSTĀ ICE AR SAĻO KARAMELI 230ML
€1,79 7.78 €/L -

SIERA BIZES MLEKOVITA 2 VEIDI 160G
Распродажа!Первоначальная цена составляла €2,99.€2,19Текущая цена: €2,19. 13.69 €/KG -

KRĒMSIERS ARLA AR ZAĻUMIEM 200G
Распродажа!Первоначальная цена составляла €2,49.€1,99Текущая цена: €1,99. 9.95 €/KG -

SIERS JAUNPILS KAUSĒTS 180G
€1,79 9.94 €/KG -

IEBIEZINĀTS KRĒJUMS EXPORTA AR CUKURU 290G
€1,89 6.52 €/KG -

KRĒJUMS SKĀBAIS SMILTENE 20% 200G
Распродажа!Первоначальная цена составляла €1,09.€0,89Текущая цена: €0,89. 4.45 €/KG -

JOGURTS BALTAIS SKYR ZEMEŅU 300G
€1,59 5.30 €/KG -

SIERA MAISĪJUMS DŽIUGAS PICIA RĪVĒTS 200G
€3,19 15.95 €/KG -

SIERS MAASDAMER DELIQ 46% ŠĶĒLES 100G
€1,59 15.90 €/KG -

JOGURTS BIFIDO KĀRUMS GRAUDU BEZ LAKTOZES 350G
Распродажа!Первоначальная цена составляла €1,39.€1,29Текущая цена: €1,29. 3.69 €/L -

JOGURTS SALDKRĒJUMA MUAH! AR OGU PLOMBĪRA GARŠU 180G
€1,29 7.17 €/KG
Отображение 169–180 из 283