МОЛОЧНАЯ ПРОДУКЦИЯ / ЯЙЦА
Отображение 193–204 из 266
-

JOGURTS BALTAIS SKYR VANIĻAS 300G
€1,59 5.30 €/KG -

BIEZPIENS LIMBAŽU PIENS 0.5% 170G
Распродажа!Первоначальная цена составляла €1,25.€0,99Текущая цена: €0,99. 5.82 €/KG -

SIERS ŠĶĒLĒS KŪPINĀTS KAUSĒTAIS AR ŠĶIŅĶI ANNELE 150G
€2,39 15.93 €/KG -

KRĒJUMS KAFIJAI EXPORTA 10% 250ML
Распродажа!Первоначальная цена составляла €1,29.€1,09Текущая цена: €1,09. 4.36 €/KG -

UZKODA SIERA JAUNPILS KAUSĒT. KŪPINĀTA 150G
€1,99 13.27 €/KG -

SIERS MĀJAS ALMA AR SĀLĪTIEM GURĶIEM UN DILLĒM 200G
Распродажа!Первоначальная цена составляла €1,29.€1,09Текущая цена: €1,09. 5.45 €/KG -

KRĒJUMS SALDAIS VALMIERA 35% UHT 200G
Распродажа!Первоначальная цена составляла €1,69.€1,49Текущая цена: €1,49. 7.45 €/KG -

BATONIŅŠ ZOTT MONTE AR LAZDU RIEKSTIEM 29G
Распродажа!Первоначальная цена составляла €0,69.€0,55Текущая цена: €0,55. 18.97 €/KG -

JOGURTS GRIEĶU BALTAIS AR AUZĀM ĀBOLIEM UN KANĒLI DUO 180G
€1,39 7.72 €/KG -

MAJONĒZE LIDO PREMIUM 430G
€2,69 6.26 €/KG -

BIEZPIENS ŽEMAITIJOS 9% KG
€5,19 5.19 €/KG -

KRĒJUMS SKĀBAIS FRANCIJAS 30% 500G
€2,89 5.78 €/KG
Отображение 193–204 из 266