МОЛОЧНАЯ ПРОДУКЦИЯ / ЯЙЦА
Отображение 193–204 из 312
-

KRĒMSIERS ARLA AR ZAĻUMIEM 200G
Распродажа!Первоначальная цена составляла €2,49.€1,99Текущая цена: €1,99. 9.95 €/KG -

PIENA PRODUKTS RAUDZĒTS LAKTO AVEŅU MELLEŅU BEZ LAKTOZES 100G
Распродажа!Первоначальная цена составляла €0,59.€0,49Текущая цена: €0,49. 4.90 €/KG -

SIERS JAUNPILS KAUSĒTS 180G
€1,79 9.94 €/KG -

IEBIEZINĀTS KRĒJUMS EXPORTA AR CUKURU 290G
€1,89 6.52 €/KG -

KRĒJUMS SKĀBAIS SMILTENE 20% 200G
Распродажа!Первоначальная цена составляла €1,09.€0,89Текущая цена: €0,89. 4.45 €/KG -

JOGURTS BALTAIS SKYR ZEMEŅU 300G
€1,59 5.30 €/KG -

SIERA MAISĪJUMS DŽIUGAS PICIA RĪVĒTS 200G
€3,19 15.95 €/KG -

SIERS MAASDAMER DELIQ 46% ŠĶĒLES 100G
€1,59 15.90 €/KG -

JOGURTS BIFIDO KĀRUMS AVEŅU MUSLI BEZ LAKTOZES 350G
Распродажа!Первоначальная цена составляла €1,39.€1,29Текущая цена: €1,29. 3.69 €/L -

JOGURTS BIFIDO KĀRUMS GRAUDU BEZ LAKTOZES 350G
Распродажа!Первоначальная цена составляла €1,39.€1,29Текущая цена: €1,29. 3.69 €/L -

JOGURTS SALDKRĒJUMA MUAH! AR OGU PLOMBĪRA GARŠU 180G
€1,29 7.17 €/KG -

JOGURTS VALMIERA KRĒMĪGAIS 7% 350G
Распродажа!Первоначальная цена составляла €1,59.€1,25Текущая цена: €1,25. 3.57 €/KG
Отображение 193–204 из 312