МОЛОЧНАЯ ПРОДУКЦИЯ / ЯЙЦА
Отображение 205–216 из 274
-

KRĒJUMS KAFIJAI EXPORTA 10% 250ML
Распродажа!Первоначальная цена составляла €1,29.€1,09Текущая цена: €1,09. 4.36 €/KG -

SIERS MĀJAS ALMA AR SĀLĪTIEM GURĶIEM UN DILLĒM 200G
Распродажа!Первоначальная цена составляла €1,29.€1,09Текущая цена: €1,09. 5.45 €/KG -

KRĒJUMS SALDAIS VALMIERA 35% UHT 200G
Распродажа!Первоначальная цена составляла €1,69.€1,49Текущая цена: €1,49. 7.45 €/KG -

BATONIŅŠ ZOTT MONTE AR LAZDU RIEKSTIEM 29G
Распродажа!Первоначальная цена составляла €0,69.€0,55Текущая цена: €0,55. 18.97 €/KG -

JOGURTS GRIEĶU BALTAIS AR AUZĀM ĀBOLIEM UN KANĒLI DUO 180G
€1,39 7.72 €/KG -

MAJONĒZE LIDO PREMIUM 430G
€2,69 6.26 €/KG -

BIEZPIENS ŽEMAITIJOS 9% KG
€5,19 5.19 €/KG -

KRĒJUMS SKĀBAIS FRANCIJAS 30% 500G
€2,89 5.78 €/KG -

BIEZPIENA SIERIŅŠ MAGIJA VANIĻAS AR TOFFE GLAZŪRU 24% 45G
€0,55 12.22 €/KG -

BIEZPIENA SIERIŅŠ MAGIJA AR BĀRBELES PILDĪJUMU 40G
€0,55 13.75 €/KG -

BIEZPIENA SIERIŅŠ MAGIJA AR POPKORNA GARŠU UN SĀĻ.KARAM.PILD.40G
€0,55 13.75 €/KG -

SIERS VALIO TILSIT ŠĶĒLĒS 500G
€4,99 9.98 €/KG
Отображение 205–216 из 274