МОЛОЧНАЯ ПРОДУКЦИЯ / ЯЙЦА
Отображение 217–228 из 270
-

BUMBIŅAS SIERA DŽIUGAS ORIGINAL KRAUKŠĶĪGAS 40% 40G
€2,19 54.75 €/KG -

CESVAINES SIERS HOLANDES ŠĶ. 120G
€1,99 16.58 €/KG -

JOGURTA DZĒRIENS SKYR AR M.ZEMENĒM UN MASKARPONE 700G
€2,09 2.99 €/KG -

SIERS KRIEVIJAS ŠĶĒLĪTES 150G
€1,79 11.93 €/KG -

KRĒJUMS KAFIJAI CIBA 200G
€0,95 4.75 €/KG -

PUDIŅŠ ZOTT AR ŠOKOLĀDES VANIĻAS MĒRCI 125G
€0,45 3.60 €/KG -

SIERS TILZĪTES CESVAINES ŠĶĒLĒS 120G
€1,99 15.92 €/KG -

JOGURTA DZĒRIENS SKYR TROPICAL 700G
€2,09 2.99 €/KG -

SIERS VALDO CHEDDAR RED 45% 300G
€3,59 11.97 €/KG -

SIERS VALDO KRIEVIJAS 45% 300G
€3,59 11.97 €/KG -

SVIESTS CESVAINES AR CEPTIEM SĪPOLIEM 165G
€2,79 16.91 €/KG -

MAJONĒZE MĀLPILS SALĀTU 250G
€1,09 4.36 €/KG
Отображение 217–228 из 270