МОЛОЧНАЯ ПРОДУКЦИЯ / ЯЙЦА
Отображение 217–228 из 274
-

JOGURTA DZĒRIENS SHAKE DUBAI CHOCOLATE STYLE 250G
€1,29 5.16 €/KG -

PIENS IEBIEZINĀTAIS DOVGAN VĀRĪTS KARAMELIZĒTS 370G
€2,09 5.65 €/KG -

DESERTS ZOTTIS VANIĻAS 115G
€0,45 3.91 €/KG -

SIERS HOLANDES ŠĶ. 45% 150G
€1,79 11.93 €/KG -

BUMBIŅAS SIERA DŽIUGAS ORIGINAL KRAUKŠĶĪGAS 40% 40G
€2,19 54.75 €/KG -

CESVAINES SIERS HOLANDES ŠĶ. 120G
€1,99 16.58 €/KG -

JOGURTA DZĒRIENS SKYR AR M.ZEMENĒM UN MASKARPONE 700G
€2,09 2.99 €/KG -

SIERS KRIEVIJAS ŠĶĒLĪTES 150G
€1,79 11.93 €/KG -

KRĒJUMS KAFIJAI CIBA 200G
€0,95 4.75 €/KG -

PUDIŅŠ ZOTT AR ŠOKOLĀDES VANIĻAS MĒRCI 125G
€0,45 3.60 €/KG -

SIERS TILZĪTES CESVAINES ŠĶĒLĒS 120G
€1,99 15.92 €/KG -

JOGURTA DZĒRIENS SKYR TROPICAL 700G
€2,09 2.99 €/KG
Отображение 217–228 из 274