МОЛОЧНАЯ ПРОДУКЦИЯ / ЯЙЦА
Отображение 25–36 из 318
-

SIERA NŪJIŅAS PIK-NIK 40% 140G
Распродажа!Первоначальная цена составляла €2,79.€2,39Текущая цена: €2,39. 17.07 €/KG -

RĪSU PUTRA ANNELE AR ĶIRŠIEM 200G
Распродажа!Первоначальная цена составляла €1,25.€0,89Текущая цена: €0,89. 4.45 €/KG -

RĪSU PUTRA ANNELE AR APRIKOZĒM 200G
Распродажа!Первоначальная цена составляла €1,25.€0,89Текущая цена: €0,89. 4.45 €/KG -

BIEZPIENS ANNELE GRAUDAINAIS 7% TAUKU 180G
€1,29 6.45 €/KG -

BIEZPIENS JAUNPILS PILNPIENA 9% 275G
Распродажа!Первоначальная цена составляла €2,19.€1,49Текущая цена: €1,49. 5.42 €/KG -

SIERA DESA KŪPINĀTA ŠĶĒLĪTĒS 150G JAUNPILS
Распродажа!Первоначальная цена составляла €2,25.€1,35Текущая цена: €1,35. 9.00 €/KG -

SIERS KŪPINĀTS ŠĶĒLĪTĒS 150G JAUNPILS
Распродажа!Первоначальная цена составляла €2,25.€1,35Текущая цена: €1,35. 9.00 €/KG -

SIERS ZELTA FIX 52% 180G JAUNPILS
Распродажа!Первоначальная цена составляла €2,49.€1,79Текущая цена: €1,79. 9.94 €/KG -

RŪGUŠPIENS JAUNPILS 400G
Распродажа!Первоначальная цена составляла €0,99.€0,69Текущая цена: €0,69. 1.73 €/KG -

JOGURTS DZERAMAIS OGA MANGO 1KG
Распродажа!Первоначальная цена составляла €1,79.€1,59Текущая цена: €1,59. 1.59 €/KG -

SIERS SVAIGAIS AR TOMĀTU UN BAZILIKU 200G SMILTENE
Распродажа!Первоначальная цена составляла €1,85.€1,59Текущая цена: €1,59. 7.95 €/KG -

SIERS SVAIGAIS KLASISKAIS 200G SMILTENE
Распродажа!Первоначальная цена составляла €1,85.€1,59Текущая цена: €1,59. 7.95 €/KG
Отображение 25–36 из 318