МОЛОЧНАЯ ПРОДУКЦИЯ / ЯЙЦА
Отображение 85–96 из 266
-

DESERTS PUDIŅŠ GRAND DESSERT PANNA COTA 190G
Распродажа!Первоначальная цена составляла €1,15.€0,99Текущая цена: €0,99. 5.21 €/KG -

DESERTS PUDIŅŠ GRAND DESSERT STRACIATELLA 190G
Распродажа!Первоначальная цена составляла €1,15.€0,99Текущая цена: €0,99. 5.21 €/KG -

MARGARĪNS DELMA AR ZEMU TAUKU SATURU UN SĀLI 450G
Распродажа!Первоначальная цена составляла €1,89.€1,39Текущая цена: €1,39. 3.09 €/KG -

PIENA DZĒRIENS MÜLLERMILCH AVEŅU 1.3% 400G
Распродажа!Первоначальная цена составляла €1,49.€1,09Текущая цена: €1,09. 2.73 €/KG -

KRĒJUMS SKĀBAIS SMILTENE 15% 400G
€1,85 4.63 €/KG -

SIERS VALIO TILSIT 200G VALIO
Распродажа!Первоначальная цена составляла €2,29.€1,85Текущая цена: €1,85. 9.25 €/KG -

SVIESTS ZELTA SALDKRĒJUMA 82% 175G JAUNPILS
Распродажа!Первоначальная цена составляла €1,99.€1,09Текущая цена: €1,09. 6.23 €/KG -

OLAS A XL 10GAB. BALTICOVO
Распродажа!Первоначальная цена составляла €2,09.€1,89Текущая цена: €1,89. 0.19 €/GAB -

OLAS A/LM 10GAB.
Распродажа!Первоначальная цена составляла €2,69.€1,69Текущая цена: €1,69. 0.17 €/GAB -

KRĒMS BIEZPIENA EMMA SALDAIS VANIĻAS 200G
€0,95 4.75 €/KG -

KRĒMS BIEZPIENA EMMA SALDAIS AR MEŽA OGĀM 200G
€0,95 4.75 €/KG -

BIEZPIENA SIERIŅŠ JEPPI AR KRĒMA BRULĒ GARŠAS PILD. 38G
€0,23 6.05 €/KG
Отображение 85–96 из 266