Свежее мясо
Отображение 13–21 из 21
-

CŪKAS KRŪTIŅA BEZ KAULA ŠĶĒLĒS 440G RGK KĀRBIŅĀ
Распродажа!Первоначальная цена составляла €3,79.€2,59Текущая цена: €2,59. 5.89 €/KG -

CĀĻU KRŪTIŅAS FILEJA SVAIGA A KAT. 500G ĶEKAVA
€4,49 8.98 €/KG -

C/G KARBONĀDE BEZ ĀDAS SVER. KGS
Распродажа!Первоначальная цена составляла €7,49.€4,89Текущая цена: €4,89. 4.89 €/KG -

CĀĻU KRŪTIŅAS FILEJAS GABALIŅI BEZ ĀDAS ATDZ. BAUSKA 400G ĶEKAVA
Распродажа!Первоначальная цена составляла €4,19.€3,29Текущая цена: €3,29. 8.23 €/KG -

MALTĀ MASA CŪKGAĻAS UN VISTU ŠĶIŅKIŠU FAS.KG
Распродажа!Первоначальная цена составляла €6,29.€4,39Текущая цена: €4,39. 4.39 €/KG -

CŪKGAĻAS MALTĀ MASA VAK. KG FOREVERS
€5,49 5.49 €/KG -

BROILERA ŠĶIŅĶI ATDZESĒTI KG HKSCAN
€3,49 3.49 €/KG -

BROILERA PUSSTILBI SVAIGI KG HKSCAN
€3,49 3.49 €/KG -

KOTLEŠU MASA SVER.
€4,99 4.99 €/KG
Отображение 13–21 из 21