МЯСНЫЕ / РЫБНЫЕ ПРОДУКТЫ
Отображение 133–144 из 237
-

SIĻĶU FILEJA ZIGMAS BEZ EĻĻĀS 190G
€2,59 13.63 €/KG -

CĀĻU KRŪTIŅAS FILEJAS GABALIŅI BEZ ĀDAS ATDZ. BAUSKA 400G ĶEKAVA
Распродажа!Первоначальная цена составляла €4,19.€3,29Текущая цена: €3,29. 8.23 €/KG -

KONSERVI BRETLIŅAS APCEPTAS TOMĀTU MĒRCĒ BANGA 240G
Распродажа!Первоначальная цена составляла €2,15.€1,79Текущая цена: €1,79. 7.46 €/L -

DESA DOKTORA AR SPEĶI KG KGS
Распродажа!Первоначальная цена составляла €4,49.€3,59Текущая цена: €3,59. 3.59 €/KG -

MAKRELES FILEJA TOMĀTU MĒRCĒ 170G/188G
€2,19 12.88 €/KG -

KONSERVI ZIVJU BRĒTLIŅAS TOM.MĒRCĒ 280G STIKLS
Распродажа!Первоначальная цена составляла €3,09.€2,59Текущая цена: €2,59. 9.25 €/KG -

SARDELES MINI EKSPRESS KG FOREVERS
Распродажа!Первоначальная цена составляла €4,79.€3,49Текущая цена: €3,49. 3.49 €/KG -

ŠĶIŅĶIS KŪPINĀTS MARINĒTS ZEMNIEKU GAUMĒ KG KGS
Распродажа!Первоначальная цена составляла €9,59.€7,99Текущая цена: €7,99. 7.99 €/KG -

DESA ŽĀVĒTA JĀŅA MĀJAS KG FOREVERS
€4,99 4.99 €/KG -

KONSERVI BRETLIŅAS TOMĀTU MĒRCĒ BANGA 240G
Распродажа!Первоначальная цена составляла €2,15.€1,79Текущая цена: €1,79. 7.46 €/KG -

SIĻĶES FILEJA ZIGMAS MATJES BEZ EĻĻAS ZIGMAS 190G
€2,59 13.63 €/KG -

KOTLETES CEPTAS IKDIENAS 420G
€2,49 5.93 €/KG
Отображение 133–144 из 237