МЯСНЫЕ / РЫБНЫЕ ПРОДУКТЫ
Отображение 205–216 из 280
-

SIĻĶES FILEJA MAJONĒZĒ AR BIETĒM 240G
Распродажа!Первоначальная цена составляла €2,45.€2,09Текущая цена: €2,09. 8.71 €/KG -

DESA VĪTINĀTA SALCHICHON ESPANO ŠĶĒLES 100G
Распродажа!Первоначальная цена составляла €1,99.€1,69Текущая цена: €1,69. 16.90 €/KG -

BROILERIS ATDZESĒTS KG HKSCAN
Распродажа!Первоначальная цена составляла €4,49.€3,79Текущая цена: €3,79. 3.79 €/KG -

ŠĶIŅĶIS MELNAIS BARONS VAK. (LIELAIS FAS.) KG KGS
€8,99 8.99 €/KG -

MAKRELES FILEJA EĻĻĀ 170G/188G
€1,79 10.53 €/KG -

BROILERA PUSSTILBI SVAIGI KG HKSCAN
€3,49 3.49 €/KG -

BROILERA ŠĶIŅĶI ATDZESĒTI KG HKSCAN
€3,49 3.49 €/KG -

TUNČA STEIKS SAVĀ SULĀ CALVO 3X80G/158G
€4,19 26.52 €/KG -

SIĻĶES FILEJA MAZSĀLĪTA COLUMBUS 240G/180G
€2,69 14.94 €/KG -

DESIŅAS KABANOSSI KARSTI KŪPINĀTAS NŪJIŅAS 100G
€1,79 17.90 €/KG -

DESIŅAS KABANOSSI KARSTI KŪPINĀTAS NŪJIŅAS VISTAS 100G
€1,79 17.90 €/KG -

DESIŅAS KABANOSSI KARSTI KŪPINĀTAS NŪJIŅAS AR SIERU 100G
€1,79 17.90 €/KG
Отображение 205–216 из 280