МЯСНЫЕ / РЫБНЫЕ ПРОДУКТЫ
Отображение 277–283 из 283
-

SIĻĶE FILEJA MATJE EĻĻĀ LATGAĻU GAUMĒ 200G/130G ONIORS
€1,99 15.31 €/KG -

IKRI MENCU LEMBERG 100G
€2,29 22.90 €/KG -

IKRI MINTAJA LEMBERG 100G
€2,29 22.90 €/KG -

SIĻĶU ROLMOPŠI B/Ā MARINĀDĒ 500G/325G LUCKI
€3,89 11.97 €/KG -

NORVELITA A/K LAŠA FILEJA SVIESTMAIZĒM 100G
€1,69 16.90 €/KG -

DESA VĀRĪTA GARDUTE 800G
€1,79 2.24 €/KG -

VILTOTAIS ZAĶIS 350G RGK
€2,29 6.54 €/KG
Отображение 277–283 из 283