МЯСНЫЕ / РЫБНЫЕ ПРОДУКТЫ
Отображение 73–84 из 249
-

CĀĻU STILBI BEZ LOCĪTAVAS KG ĶEKAVA
Распродажа!Первоначальная цена составляла €4,29.€3,99Текущая цена: €3,99. 3.99 €/KG -

CŪKAS KRŪTIŅA BEZ KAULA ŠĶĒLĒS 440G RGK KĀRBIŅĀ
Распродажа!Первоначальная цена составляла €3,79.€2,59Текущая цена: €2,59. 5.89 €/KG -

DESA PILNDŪMU PARMEZĀNA 250G
Распродажа!Первоначальная цена составляла €3,89.€2,99Текущая цена: €2,99. 11.96 €/KG -

GRILDESIŅAS AR SIERU BEZ APVALKA 400G FOREVERS
Распродажа!Первоначальная цена составляла €2,49.€1,69Текущая цена: €1,69. 4.23 €/KG -

CĀĻA ŠĶIŅĶA ROLADE CEPTA KLASISKĀ VAK.400G ĶEKAVA
Распродажа!Первоначальная цена составляла €4,69.€3,29Текущая цена: €3,29. 8.23 €/KG -

DESA MĀJAS MELNAIS BARONS 400G KGS
Распродажа!Первоначальная цена составляла €3,19.€2,19Текущая цена: €2,19. 6.26 €/KG -

CŪKGAĻA KŪPINĀTA ĒD GARŠĪGI KG KURZEMESG
Распродажа!Первоначальная цена составляла €7,99.€5,99Текущая цена: €5,99. 5.99 €/KG -

KARBONĀDE SVĒTKU KARSTI KŪPINĀTA KG
€9,99 9.99 €/KG -

SIĻĶES FILEJA COLUMBUS POPULĀRĀ 240G/180G
€2,69 14.94 €/KG -

KONSERVI TUNCIS SAVĀ SULĀ BANGA 160G
Распродажа!Первоначальная цена составляла €2,19.€1,79Текущая цена: €1,79. 11.19 €/KG -

DESIŅAS KABANOS VĪTINĀTAS AR ČILI 100G
€2,09 20.90 €/KG -

DESA MUIŽKUNGA VĪTINĀTA 170G
Распродажа!Первоначальная цена составляла €3,59.€2,79Текущая цена: €2,79. 16.41 €/KG
Отображение 73–84 из 249