МЯСНЫЕ / РЫБНЫЕ ПРОДУКТЫ
Отображение 85–96 из 237
-

SALĀTI ENSALADA AR SURIMI NŪJIŅĀM UN DĀRZEŅIEM VIČI 400G
€3,19 7.98 €/KG -

SIĻĶES FILEJA TRADICIONĀLĀ VIČI 240G/190G
€3,29 17.32 €/KG -

NŪJIŅAS SURIMI AR KRABJU GARŠU VIČI DZESĒTAS 300G
€3,99 13.30 €/KG -

SALĀTI ENSALADA SIĻĶU AR KARTUPEĻIEM VIČI 400G
Распродажа!Первоначальная цена составляла €2,99.€2,39Текущая цена: €2,39. 5.98 €/KG -

BIOVELA DESA A/K JŪRMALAS 230G
€3,59 15.61 €/KG -

DESA A/K SALAMI BIOVELAS 230G
€3,59 15.61 €/KG -

KONSERVI MAKRELE TOMĀTU MĒRCĒ EO BRASLA 240G/144G
€1,69 11.74 €/KG -

RGK PĪRĀDZIŅU GAĻA KUBICIŅOS 350G
Распродажа!Первоначальная цена составляла €2,59.€1,99Текущая цена: €1,99. 5.69 €/KG -

CĪSIŅI DOKTORA MINI KVALITĀTES STANDARTS 500G RGK
€3,89 7.78 €/KG -

SARDELES CŪKGAĻAS 450G RGK
€3,79 8.42 €/KG -

DŪMDESA P/Ž 300G RGK
€2,49 8.30 €/KG -

CĪSIŅI GRILL 400G RGK
Распродажа!Первоначальная цена составляла €2,99.€2,69Текущая цена: €2,69. 6.73 €/KG
Отображение 85–96 из 237