СЛАДОСТИ / ЗАКУСКИ
Отображение 145–156 из 508
-

KONFEKTES ŽELEJAS R.BAND BUBBLE POP 100G
€1,49 14.90 €/KG -

CEPUMI MILKA JAFFA APELSĪNU 147G
€2,09 14.22 €/KG -

CEPUMI MILKA COOKIE SENSATIONS 156G
€2,89 18.53 €/KG -

CEPUMI BELVITA AR ŠOKOLĀDES GABALIŅIEM 300G
€3,69 12.30 €/KG -

KONF.KĀRBA MILKA MIX SINGLE 138G
€4,79 34.71 €/KG -

ŠOKOLĀDES TĀFELE MILKA OREO 100G
Распродажа!Первоначальная цена составляла €2,39.€1,79Текущая цена: €1,79. 17.90 €/KG -

ŠOKOLĀDES TĀFELE MILKA OREO 300G
Распродажа!Первоначальная цена составляла €5,99.€4,49Текущая цена: €4,49. 14.97 €/KG -

CEPUMI MILKA LILA STIX 112G
€2,39 21.34 €/KG -

ŠOK.TĀF. MILKA PEANUT CARAMEL 276G
€5,99 21.70 €/KG -

ŠOKOLĀDES BATONIŅŠ 3BIT CLASSIC 46G
€0,89 19.35 €/KG -

ŠOKOLĀDES TĀFELE MILKA AR VESELIEM RIEKSTIEM 95G
€2,39 25.16 €/KG -

ŠOKOLĀDES BATONIŅŠ TUPLA KING SIZE 85G
€1,79 21.06 €/KG
Отображение 145–156 из 508