СЛАДОСТИ / ЗАКУСКИ
Отображение 145–156 из 514
-

CEPUMI MINŪTĪTE 250G
€1,99 7.96 €/KG -

KONFEKTES ŽELEJAS FINI HAIZIVIS 90G
€1,29 14.33 €/KG -

KONFEKTES FINI GUMIJAS PUPAS 90G
€1,29 14.33 €/KG -

KONFEKTES FINI ZEMEŅU 20G
Распродажа!Первоначальная цена составляла €0,59.€0,47Текущая цена: €0,47. 23.50 €/KG -

KONFEKTES ŽELEJAS R.BAND BUBBLE POP 100G
€1,49 14.90 €/KG -

CEPUMI MILKA JAFFA APELSĪNU 147G
€2,09 14.22 €/KG -

CEPUMI MILKA COOKIE SENSATIONS 156G
€2,89 18.53 €/KG -

KONF.KĀRBA MILKA MIX SINGLE 138G
€4,79 34.71 €/KG -

CEPUMI BELVITA AR ŠOKOLĀDES GABALIŅIEM 300G
€3,69 12.30 €/KG -

ŠOKOLĀDES BATONIŅŠ 3BIT CLASSIC 46G
€0,89 19.35 €/KG -

ŠOKOLĀDES TĀFELE MILKA OREO 100G
Распродажа!Первоначальная цена составляла €2,39.€1,79Текущая цена: €1,79. 17.90 €/KG -

ŠOKOLĀDES TĀFELE MILKA OREO 300G
Распродажа!Первоначальная цена составляла €5,99.€4,49Текущая цена: €4,49. 14.97 €/KG
Отображение 145–156 из 514