СЛАДОСТИ / ЗАКУСКИ
Отображение 169–180 из 512
-

ČIPSI ESTRELLA AR SIERA GARŠU 180G
€2,49 13.83 €/KG -

ČIPSI KVIEŠU AR BEKONA GARŠU 300G
Распродажа!Первоначальная цена составляла €2,59.€2,29Текущая цена: €2,29. 7.63 €/KG -

KONF.KĀRBA PERGALE KONFEKŠU IZLASE ROSES AR TUMŠO ŠOKOLĀDI 348G
Распродажа!Первоначальная цена составляла €7,79.€5,59Текущая цена: €5,59. 16.06 €/KG -

BATONIŅŠ MARCIPĀNA TUMŠAJĀ ŠOKOLĀDĒ 40G SKRĪVERU
Распродажа!Первоначальная цена составляла €1,19.€0,89Текущая цена: €0,89. 22.25 €/KG -

BATONIŅŠ MARCIPĀNA ZEMEŅU ŠOKOLĀDĒ 40G SKRĪVERU
Распродажа!Первоначальная цена составляла €1,19.€0,89Текущая цена: €0,89. 22.25 €/KG -

CEPUMI PAUZE AR ZEMEŅU MARMELĀDI 135G
€1,39 10.30 €/KG -

CEPUMI PAUZE AR ŠOKOLĀDI 120G
€1,39 11.58 €/KG -

ČIPSI ESTRELLA AR ČEDARA SIERA GARŠU 250G
€3,89 15.56 €/KG -

APRIKOZES ŽĀVĒTAS ALIS CO 200G
€2,99 14.95 €/KG -

DRAUGU KUKURŪZAS NŪJ. AR CITRONU G. 150G
€1,29 8.60 €/KG -

KUKURŪZAS NŪJIŅAS DRAUGU SALDĀS 130G
€1,29 9.92 €/KG -

KUKURŪZAS NŪJIŅAS DRAUGU AR IEBIEZINĀTO PIENU 130G
€1,29 9.92 €/KG
Отображение 169–180 из 512